průmyslové lakování

Lakovnu provozujeme už od roku 2003. Lakujeme komponenty výrobních dílů pro automobilový průmysl, jako jsou olejové vany, sací potrubí, výfukové potrubí. Od malých rozměrů až po přepravní palety nebo kabiny strojů.

Průmyslová lakovna kovů dodržuje přesně definované pracovní postupy pomocí zkušených zaměstnanců a moderní technologie. Pracujeme způsobem, jak nalakovat jakýkoliv díl dle přání zákazníka, což vede ke zvýšení estetické hodnoty jeho výrobku a prodejnost.

průmyslové lakování
průmyslové lakování
průmyslové lakování

Broušení AL

Na našich stacionárních bruskách provádíme broušení hliníkových dílů, kdy se několikakrokovým zbroušením zvyšuje estetická hodnota opracovávaného artiklu.

Hrubost brusu i vzhled dílů záleží na požadavcích zákazníka. Zajišťujeme i eloxování a tím ochranu vzhledově broušeného dílu.

Broušení AL
Broušení AL
Broušení AL
Broušení AL

kovovýroba

Provádíme svařování, bodování za tepla i za studena (TOX), signování, lisování, řezání a následné tlakové zkoušky svařenců. Disponujeme mechanickými a hydraulickými lisy.

Kvalifikovaný tým kombinujeme s širokým spektrem moderního technického vybavení, což umožňuje efektivitu, širokou flexibilitu a kvalitu, resp. přesnost odvedené práce na komplexních zakázkových projektech v kovovýrobě.

kovovýroba
kovovýroba

cnc obrábění

Pracujeme na nových strojích MICROCUT VMCA 800 a MICROCUT SAB 45-76, zakoupené v roce 2017. Tyto nové stroje zaručují obrábění výrobku v nejvyšší kvalitě za velice příznivých ekonomických podmínek.

kovovýroba
kovovýroba
Microcut vmca 800

microcut vmca 800

Stroj VMCA 800 je vybaven systémem pro automatickou výměnu nástrojů. Umožňuje frézování, vrtání, vyvrtávání, vyhrubování, vystružování a přímé řezání závitů. Lineární válečková vedení ve všech osách jsou použita od renomovaných výrobců.

Vysokou produktivitou zkracuje výrobní cyklus výroby a snižuje výrobní náklady, čímž zvyšuje efektivitu výroby a umožňuje dosáhnout uspokojivých ekonomických výsledků. Kvalitní provedení a seřízení stroje garantuje jeho vysokou spolehlivost. Design stroje i jeho vybavení jsou na vysoké úrovni.

Microcut SAB 45-76/750

microcut sab 45-76

Soustruh řady SAB je modifikovatelný ve 2 - 3 osách souvisle řízené produkční soustruh s šikmým ložem určen pro obrábění rotačních součástek jak z děleného i tyčového materiálu, tak i z hutních polotovarů. Soustruh je v provedení s vrtáním vřetena 77 mm a max. točné délky 1500 mm.

Pro tyto stroje je charakteristická vysoká přesnost, rychlost, výkonnost, jednoduchá obsluha a dlouhodobá životnost. Vzhledem k sériové produkci těchto strojů je současně dosaženo velmi dobrého poměru ukazatele výkon/cena.

máte zájem o službu?

Kontaktovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.