cnc obrábění

Pracujeme na nových strojích MICROCUT VMCA 800 a MICROCUT SAB 45-76, zakoupené v roce 2017. Tyto nové stroje zaručují obrábění výrobku v nejvyšší kvalitě za velice příznivých ekonomických podmínek.

kovovýroba
kovovýroba
Microcut vmca 800

microcut vmca 800

Stroj VMCA 800 je vybaven systémem pro automatickou výměnu nástrojů. Umožňuje frézování, vrtání, vyvrtávání, vyhrubování, vystružování a přímé řezání závitů. Lineární válečková vedení ve všech osách jsou použita od renomovaných výrobců.

Vysokou produktivitou zkracuje výrobní cyklus výroby a snižuje výrobní náklady, čímž zvyšuje efektivitu výroby a umožňuje dosáhnout uspokojivých ekonomických výsledků. Kvalitní provedení a seřízení stroje garantuje jeho vysokou spolehlivost. Design stroje i jeho vybavení jsou na vysoké úrovni.

Microcut SAB 45-76/750

microcut sab 45-76

Soustruh řady SAB je modifikovatelný ve 2 - 3 osách souvisle řízené produkční soustruh s šikmým ložem určen pro obrábění rotačních součástek jak z děleného i tyčového materiálu, tak i z hutních polotovarů. Soustruh je v provedení s vrtáním vřetena 77 mm a max. točné délky 1500 mm.

Pro tyto stroje je charakteristická vysoká přesnost, rychlost, výkonnost, jednoduchá obsluha a dlouhodobá životnost. Vzhledem k sériové produkci těchto strojů je současně dosaženo velmi dobrého poměru ukazatele výkon/cena.

máte zájem o službu?

Kontaktovat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.